Dziękujemy Panu Bogu za miniony 2017 rok bogaty w wydarzenia. Dzięki Bożej Opatrzności, Waszej pomocy i pomocy Braci z Hiszpanii, udało się wykonać mury kaplicy i chóru zakonnego oraz przykryć je dachem.W ten sposób mamy wzniesione mury całego Domu Rekolekcyjno - Formacyjnego. Docelowo na dachu będzie jeszcze położona dachówka, ale obecny stan zabezpiecza w sposób wystarczający mury przed szkodliwym działaniem opadów.


W 2018 roku pragniemy przystąpić do wykończenia wschodniego, niższego, skrzydła Domu Rekolekcyjnego, gdzie znajdzie się kuchnia, jadalnia, mniejsza kaplica (chór zakonny) i pokoje z łazienkami mogące pomieścić 20 osób. To pozwoli nam rozpocząć normalną działalność rekolekcyjno-formacyjną. To wielkie wyzwanie.
Jak zawsze, ufamy w Bożą Opatrzność oraz liczymy na Waszą modlitwę i pomoc. Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność wszystkim, którzy wspierają nas swoimi ofiarami, modlitwą i życzliwością. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam każdy dar serca. Zapewniamy o naszej nieustannej pamięci w modlitwie, a w każdą środę sprawujemy Mszę św. w intencjach wszystkich darczyńców, wypraszając dla Was i Waszych Bliskich wszelkie potrzebne łaski za wstawiennictwem Królowej Karmelu i św. Józefa.