Minął pierwszy rok naszej obecności w Zwoli. Rok bogaty w wydarzenia, łaskę i działanie Bożego Miłosierdzia. Jak pisaliśmy, 11 lipca 2016 roku miało miejsce poświęcenie kaplicy znajdującej się w osobno stojącym budynku, służącym nam jako tymczasowy klasztor.
Przed nami nowe wyzwania. Rozpoczęliśmy budowę kaplicy i chóru zakonnego w głównym budynku klasztoru. Ufamy, że z Waszą pomocą uda nam się wznieść tę świątynię na chwałę Bożą i ku czci Świętej Bożej Rodzicielki.

W kwietniowym liście informowaliśmy o rozpoczęciu budowy kaplicy w głównym budynku Domu Rekolekcyjnego. Zakończenie tego etapu budowy planowane jest na koniec bieżącego roku.
Prace budowlane możliwe są dzięki Waszej ofiarności, a także dzięki pomocy naszych współbraci z Hiszpanii. Kontynuowanie dzieła budowy klasztoru powierzamy Bożej Opatrzności licząc na otwartość ludzkich serc.
Dziękujemy za dotychczasową pomoc, która jest wyrazem wielkiej ofiarności i życzliwości dla powstającego dzieła. Zapewniamy o naszej nieustannej modlitwie w intencji Was i Waszych Bliskich.

W każdą środę sprawujemy o godz. 18.30 Mszę Świętą w intencji wszystkich Przyjaciół i Dobroczyńców klasztoru w Zwoli. Niech Maryja, Królowa Szkaplerza Świętego, otacza Was wszystkich swoją Matczyną opieką oraz wyprasza potrzebne łaski.
Złączeni w modlitwie bracia ze Zwoli